Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
TÜRKİYENİN İLK VE TEK THE CARRIE DIARIES SİTESİNE HOŞGELDİNİZ ♥️ YENİ AÇILDIK

Selam Arkadaşlar :)

YazarMesaj
spearslover
Yeni Üye
Yeni Üye

Selam Arkadaşlar :) Empty
MesajKonu: Selam Arkadaşlar :)   Selam Arkadaşlar :) EmptyPtsi Haz. 17, 2013 5:29 pm

Selam arkadaşlar Smile
Beni umarım seversiniz, harry potter'a olan sevgim belli zaten.
bunun haricinde dizi olarak the carrie diaries'i bitirdim ve ikinci sezon için sabırsızlanıyorum. :Dbir an önce gelse iyi olur Very Happy
teen wolf tabiki vazgeçilmezdir benim fave dizim Very Happy
tabiki yinee pretty little liars zaman buldukça izleyebiliyorum :Dmesela yaz geldi sabaha kadar oturup pll yada tw takılmanın verdiği güzellik var, her neyse Very Happy
doctor who izliyordum bir ara ancak çok izleyemedim bu yaz vakit bulursam elbette izleyeceğim.
the vampire diaries izlemişliğim var
tabiki how i met your mother izliyorum. sezonlarını daha full bitiremediğim için ezmeyin beni :Dbelki baştan bile başlar full bu yaz bitiririm Very Happyşu an çok sevdim bu ekşın fikrini jdssdg
bu ve bunun gibi diziler izliyorum işte Very Happy
her neyse dizi olayını ve harry potter'ı geçtikten sonra kendi kişiliğim hakkında bilgi vermem gerekirse
övmek gibi olmasın neşeliyimdir, arkadaş canlısıyımdır genelde sinirli göremezsiniz ama bazen sinirlenince çok sinirleniyorum hbasdfsd Very Happy
tabiki insanlara değer veriyorum ve verdiğim değerin karşlığını alamayınca demeyelim ama karşıdaki insan o kadar umursamıyorsa kırılıyorumdur.
ve bence hepimizde olduğunu düşündüğüm başbelası bir huyum var oda sinirlenince ağlamak.. :(gözlerimin dolması belkide birazcık duygusalım ama aşk anlamında değil he dshfsd
yazlarımı nasıl geçiririm diye de sorarsınız eğer bana;
eğer bi yere gidersek giderim onun dışında kendi şehrimizdeysek dışarı çıkacak bir kaç kişi bulursam çıkarım yoksa evde bilgisayar takılır dizi izlerim ve bu sevdiğim bişey tabiki. dizi izlemek bence keyif verici. sabahlara kadar oturup ödül töreni izleyebilirim ya da dizi. ödül törenlerini çok severim. bu arada müzik zevkimden hiç bahsetmemişim kendimi bu kadar anlatıyorum çünkü her foruma üye değilim :Do yüzden ayrıntıılı tanıtıyorum ve bunu kopyala yapıştır olarak yapmıyorum :Dher neyse evet yabancı müzik dinlerim genelde fakat bir istisnam vardır onuda anlatacağım.
ben rihanna, bazen katy perry, demi lovato seven birisiyim. bunun dışında tabiki şu an ismini yazmadığım ama şarkılarını bilip dinlediğim çok insan vardır ki paramore bunlardan birisi yada justin bieber birisi. şimdi belieber değilim ergen damgası koymayın ve bence her belieberda ergen değildir -bence. One Direction dinlerim fakat directioner değilim maaelsef Very Happyşaşırabilirsiniz :Dselena gomezinde şu yeni çıkan şarkısı hoşuma gitmedi değil hani ondan beklemezdim beklediğimden iyiydi miley dinlerim ben adele dinleyebilirim mesela ve tabiki çok önemli yere sahip olan LANA DEL REY ♥️ aşkım var bide. bunun gibi işte tahmin edin artık zevkimi :Dbunun dışında bir istisna türk var demiştim sıla gençoğlu sılayı eskiden bu kadar sevmezdim hatta alain delon şarkısında baya gülmüştüm fakat son şarkılarını ve bir kaç albümünü çok seviyorum dolayısıyla sıla gençoğlunun hayatımda çok farklı bir yeri var artık elime ver kulaklığı dinlerim saatlerce sıla aşkım benim :Devet artık birisi size beni sorsa beni anlatırsınız umarım :Dkafanızı yordum belki beni beğenmeniz ama sorun değil, ben sizi çok sevdim.
16 yaşındayım bu arada :Dher şeyi söyleyip böyle en söylenecek şeyleri söylemememe kaç puan shdflsd Very Happy

Selam Arkadaşlar :)
1 sayfadaki 1 sayfası